szkolenia dla firm

szkolenia wewnętrzne dla firm

szkolenia wewnętrzne dla firm

Szkolenia wewnętrzne dla firm przygotowujemy na indywidualne zamówienie.

zapamiętaj: na-szkolenie.pl

Zależy nam na wysokim standardzie usług oraz cenimy czas i potrzeby naszych Klientów, dlatego wszystkie nasze szkolenia mają charakter praktyczny oraz dbamy o każdy ich szczegół, bo to składa się na całość, która ma spełniać oczekiwania uczestników.

Szkolenia wewnętrzne pracowników firm są więc dostosowywane do potrzeb Klienta. Opieramy się na programie bazowym, który dopasowujemy do potrzeb i specyfiki działalności danej firmy.

Przed każdym z nich prosimy Państwa o wypełnienie ankiety, która pomoże nam dostosować je do oczekiwań uczestników. Przeprowadzamy również rozmowy ze wskazanymi przez Klienta pracownikami by ustalić ostateczny program. Klient i Instytut wspólnie więc określają poziom, zakres i cel zajęć. Pozwala to uzyskać największą efektywność szkolenia.

Szkolenia wewnętrzne w firmie to analiza realnych przykładów z życia zawodowego uczestników, dzięki czemu mają okazję do wymiany własnych doświadczeń.

Programy organizowanych przez nas szkoleń przygotowują eksperci, wykładowy i trenerzy posiadający fachową wiedzę. Nasi Eksperci to bowiem ludzie, którzy posiadają dużą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Mają różne tytuły, zajmują różne stanowiska i pracują w różnych branżach, ale łączy ich jedno – chęć dzielenia się wiedzą z innymi. Prowadzone przez nich szkolenia to nie tylko wykłady, ale także przykłady z codziennych zawodowych doświadczeń oraz odpowiedzi na zadawane pytania.

Podczas zajęć nasi Eksperci odpowiedzą więc na pytania uczestników, wyjaśnią i rozwieją wątpliwości oraz podzielą się swoimi doświadczeniami. Jest to niewątpliwie efektywnie wykorzystany czas.

Szkolenie wewnętrzne dla firm realizujemy w siedzibie Klienta oraz we wskazanym lub wybranym wspólnie miejscu, np. obiekcie turystycznym. Kolejnym rozwiązaniem jakie możemy zastosować to szkolenia i usługi doradcze online czyli przez internet na żywo. Zawsze przystosowujemy się do dogodnego dla Klienta terminu i ram czasowych.

Szkolenia wewnętrzne pracowników są również świetnym miejscem ich integracji oraz poprawy komunikacji i jakości współpracy w firmie. Często układają się one w dłuższy program rozwoju kompetencji pracowników.

Podsumowując

  • szkolenia wewnętrzne przygotowujemy na indywidualne zamówienie firmy
  • program oraz metodologia prowadzenia szkolenia wewnętrznego dopasowujemy do oczekiwań i potrzeb uczestników oraz specyfiki funkcjonowania podmiotu
  • szkolenia wewnętrzne przygotowujemy również na podstawie dokumentów dostarczanych przez Klienta
  • prowadzący szkolenie jest do wyłącznej dyspozycji pracowników jednej firmy i może skupić się nurtujących ich problemach

Przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne już nawet dla kilku osób.

Warto skorzystać z takiej formuły!


Opinie i Referencje

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami uczestników naszych szkoleń otwartych oraz wewnętrznych. Być może ułatwią one Państwu podjęcie decyzji o skorzystaniu z naszej oferty.

>> zobacz – Opinie i referencjeNa szkolenia wewnętrzne można również uzyskać środki z KFS – Krajowy Fundusz Szkoleniowy

>> KFS


Posiadamy Certyfikat Jakości Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES – 550/2022) wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie:

>> zobacz certyfikat

Instytut uzyskał tytuł Firma Szkoleniowa Roku 2015 oraz 2016. Został on nam przyznany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

>> zobacz więcej informacji


Kontakt

Zapraszamy!

tel.: +48 22 403 40 94
e-mail: biuro@na-szkolenie.pl


KATEGORIE SZKOLEŃ


szkolenia wewnętrzne dla pracowników szkolenia wewnętrzne dla firm


O nas

KRS: 0000364556
REGON: 241710203
NIP: 6342760734

Numer rachunku
ING BANK ŚLĄSKI
17 1050 1399 1000 0023 5086 5685

Kontakt

Instytut Szkoleniowy
A&D Sp. z o.o.
ul. Nowolipki 28A/16
01-019 Warszawa

Pozostałe
szkolenia
Newsletter