szkolenia dla firm

szkolenia wewnętrzne w firmie

szkolenia wewnętrzne w firmie

Szkolenia wewnętrzne w firmie przygotowujemy na ich indywidualne zamówienie. Opieramy się na programie bazowym, który  dopasowujemy do potrzeb i specyfiki działalności danej firmy.
Często nazywane są „szytymi na miarę”. Są bowiem dedykowane określonej grupie odbiorców pochodzących z jednego podmiotu a program oraz metodologia prowadzenia szkolenia uwzględnia oczekiwania, potrzeby i specyfikę jego funkcjonowania. Podczas organizacji szkolenia bierzemy pod uwagę także kulturę i klimat organizacji.

Klient i Instytut Szkoleniowy wspólnie więc określają poziom, zakres i cel zajęć. Pozwala to uzyskać największą efektywność szkolenia. Szkolenia wewnętrzne w firmie to analiza realnych przykładów z życia zawodowego uczestników, dzięki czemu mają okazję do wymiany własnych doświadczeń.

Programy organizowanych przez nas szkoleń przygotowują eksperci, wykładowy i trenerzy posiadający fachową wiedzę. Nasi Eksperci to bowiem ludzie, którzy posiadają dużą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Mają różne tytuły, zajmują różne stanowiska i pracują w różnych branżach, ale łączy ich jedno – chęć dzielenia się wiedzą z innymi. Prowadzone przez nich szkolenia to nie tylko wykłady, ale także przykłady z codziennych zawodowych doświadczeń oraz odpowiedzi na zadawane pytania.

Szkolenie wewnętrzne realizujemy w siedzibie Klienta oraz we wskazanym lub wybranym wspólnie miejscu, np. obiekcie turystycznym. Kolejnym rozwiązaniem jakie możemy zastosować to szkolenia i usługi doradcze online czyli przez internet na żywo. Zawsze przystosowujemy się do dogodnego dla Klienta terminu i ram czasowych.

Szkolenia zamknięte są również świetnym miejscem integracji pracowników oraz poprawy komunikacji i jakości współpracy w firmie. Często układają się one w dłuższy program rozwoju kompetencji pracowników.

Podsumowując

  • szkolenia wewnętrzne przygotowujemy na indywidualne zamówienie firmy
  • program oraz metodologia prowadzenia szkolenia wewnętrznego dopasowujemy do oczekiwań i potrzeb uczestników oraz specyfiki funkcjonowania podmiotu
  • szkolenia wewnętrzne przygotowujemy również na podstawie dokumentów dostarczanych przez Klienta
  • prowadzący szkolenie jest do wyłącznej dyspozycji pracowników jednej firmy i może skupić się nurtujących ich problemach

Przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne już nawet dla kilku osób.

Warto skorzystać z takiej formuły!

Przykładowe programy/tematy szkoleń wewnętrznych

>> KADRY

>> KSIĘGOWOŚĆ

>> FINANSE

>> PRAWO

>> KOMPETENCJE MIĘKKIE

Opinie i Referencje

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami uczestników naszych szkoleń otwartych oraz wewnętrznych. Być może ułatwią one Państwu podjęcie decyzji o skorzystaniu z naszej oferty.

>> zobacz – Opinie i referencje

szkolenia wewnętrzne w firmie

O nas

KRS: 0000364556
REGON: 241710203
NIP: 6342760734

Numer rachunku
ING BANK ŚLĄSKI
17 1050 1399 1000 0023 5086 5685

Kontakt

Instytut Szkoleniowy
A&D Sp. z o.o.
ul. Nowolipki 28A/16
01-019 Warszawa
email: biuro@ad.edu.pl
tel. +48 22 403 40 94

Pozostałe
szkolenia
Newsletter