Miejscowość: Warszawa
Data rozpoczęcia: 19.10.2020
Data zakończenia: 19.10.2020
Cena: 490 zł + 23% VAT
Trener, mentor, coach akredytowany przez International Institut of Coaching & Mentoring oraz Noble Manhattan Coaching.
Wykształcenie
Absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Zielonogórskim (studia magisterskie + studia doktoranckie)
Ambasador w Polsce marki Noble Manhattan Coaching.
Stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Autor przewodnika po Zielonej Górze wydanego w trzech językach oraz kilkudziesięciu artykułów naukowych drukowanych w książkach i czasopismach.
Redaktor naczelny publikacji książkowej oraz dwóch czasopism wydawanych w latach 1999-2011.
Prowadzi szkolenia z języka urzędowego od 2009 roku.
Interesuje się strategiami rozwoju przedsiębiorstw w perspektywie zarządzania zasobami ludzkimi oraz wspieraniu innowacji. Jeden z pionierów w Polsce szkoleń z zakresu komercjalizacji badań naukowych, transferu technologii i ochrony własności intelektualnej. Opiekun przedsiębiorstw typu start-up w Parku Przemysłowym Łomża. Ekspert zewnętrzny Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie.
Autor kilkudziesięciu strategii rozwoju dla przedsiębiorstw z branży wysokich technologii. Doradca w Regionalnej Izbie Gospodarczej Pomorza przy opracowywaniu strategii rozwoju przedsiębiorstw.
Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z umiejętności twardych i miękkich (ponad 8000 godzin spędzonych w salach szkoleniowych).
Autor systemu ocen pracowniczych wdrożonego w Lubuskim Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia. Nauczyciel akademicki – Collegium da Vinci Poznań W pracy dydaktycznej wykorzystuje głównie metody warsztatowe i studia przypadków.
Prowadzi szkolenia m.in. z następujących obszarów: język urzędowy, zarządzanie zespołem zarządzanie relacjami, świadome przywództwo, motywowanie pracowników, systemy ocen pracowniczych, savoir-vivre i protokół dyplomatyczny, komunikacja wewnętrzna, coaching i mentoring, radzenie sobie ze stresem i syndromem wypalenia zawodowego, zarządzanie czasem, przedsiębiorczość akademicka.
Podstawą wzięcia udziału w szkoleniu jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia faksem lub e-mailem, lub wypełnienie zgłoszenia internetowego.
Karta zgłoszenia oraz wypełniony formularz internetowy mają formę umowy zawartej pomiędzy firmą zgłaszającą a Instytut Szkoleniowy A&D Sp. z o.o.
W przypadku nie otrzymania potwierdzenia uczestnictwa 3 dni robocze przed szkoleniem, prosimy o kontakt telefoniczny.
Opłata za uczestnictwo w szkoleniu obejmuje: udział w szkoleniu, drukowane materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz obiad.
Cena nie zawiera kosztów: noclegu, przejazdu oraz parkingu.
Rezygnacja musi zostać przesłana mailem najpóźniej 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia. Rezygnacja w terminie późniejszym lub niestawienie się na szkolenie, wiąże się z koniecznością pokrycia kosztów organizacyjnych w wysokości 100%.
Organizator zastrzega sobie prawo do: